Zīmoli, kas pazīstami visā valstī

Posted by on Aug 15, 2016 in Dažādi, Uncategorized, Zīmols | 0 comments

Zīmoli, kas pazīstami visā valstī

Zīmolus varētu pielīdzināt pazīšanās zīmei, pēc kura mēs atpazīstam preci vai pakalpojumu, kuru tajā brīdī lietojam vai grasāmies lietot. Katrā ziņā es uzskatu, ka neviens labprātīgi neizvēlētos maz pazīstamu brendu, ja viņam par tādu pašu cenu piedāvātu arī ļoti labi zināma zīmola preci.

Jo zīmols ir ne tikai atpazīšanas zīme, bet arī kvalitātes standarts, uz kuras cilvēks paļaujas, tas uzreiz sevī iekļauj labas atsauksmes no ļoti daudziem cilvēkiem un nav šaubu, ka ko tādu ir grūti panākt, tāpēc arī tie zīmoli, kuri izceļas uz citu fona, ir tie labākie. Viņi sevi ir pierādījuši ar savu darbu un ar savu kvalitāti, kas patīk ļoti daudziem.

Arī Latvijā ir ļoti daudz šādu zīmolu, kas ir pazīstami ne tikai pie mums, bet arī citur pasaulē. Un patiesībā tā ir ļoti patīkama sajūta, aizbraukt kaut kur citur un ejot pa veikalu, ieraudzīt, ka arī mūsu ražojums atrodas viņu plauktos.

pralineTā, piemēram, man ir gadījies redzēt mūsu Laimas šokolādes Igauņu un arī Lietuviešu plauktos, un arī Spānijā ir manīti mazulīšu pelmeņi.

Tas ir mazs prieciņš, bet tomēr ļoti patīkams un domāju, ka būtu tikai vēl patīkamāk, ja šādas mūsu preces citu zemju plauktos varētu redzēt daudz biežāk un lielākos daudzumos.

Gandrīz vienmēr, kāds izdzirdam vārdus „brends” vai „zīmols”, nāk prātā dažādas firmas preces un apģērbi, kas maksā ārkārtīgi lielu naudu. Tomēr ne vienmēr zīmoli ir tādi, kas maksā bagātību un kurus cilvēki lieto ikdienā, ir daudzas tādas firmas, kas ir ļoti labi pazīstamas ne tikai vienā konkrētā valstī, bet pat visur Eiropā, tomēr nevienam tie neasociējas ar kaut ko ārkārtīgi modīgu vai tamlīdzīgi.

Gluži otrādi, tās ir pavisam praktiskas un ikdienišķas lietas, kas gluži vienkārši ir nepieciešamas, tāpēcnotebook arī tik noderīgas. Katrā ziņā, domāju, ka to, cik zīmīgs ir konkrētais zīmols nenosaka tas, cik viņš ir dārgs, bet gan tas, cik daudz cilvēku to lieto ikdienā.

Viens no šādiem piemēriem ir tio tio portatīvās tualetes, kas piedāvā wc nomu un ir visbiežāk redzētās no šādām tualetēm vispār. Esam pieraduši, ka tās ir visur, gan vienkārši uz ielām, gan arī dažādos pasākumos.

Manuprāt, tas ir labākais variants no visiem iespējamiem, kad ir situācijas, kur ļoti lielam skaitam cilvēkam nepieciešams viens un tas pats, šajā gadījumā tualetes.

Protams, varbūt kāds domās, ka tas nav nekas īpašs, tomēr, kad nonāksiet šādā situācija, sapratīsiet, cik newspaperspatiesībā tas ir svarīgi un ka patiesībā šādus pakalpojumus vajadzētu tieši novērtēt, nevis otrādāk.

Protams, mēs visi esam dažādi un katrs un lietām skatās savādāk, tomēr es vienmēr uzskatīšu, ka svarīgākais ir tas, kas mums visiem ļauj justies ērtāk un drošāk, arī tad, ja šo drošības sajūtu rada tas, ka zināsiet, ka vienmēr būs pieejama portatīvā tualete, kad apkārt ir tik daudz cilvēku.

Nav svarīgi, cik tas izmaksā vai cik prestiži tas ir, galvenais, ka tiek radīts lielāks labums lielākam skaitam cilvēku, un ar to arī pietiek.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>